Pure Temptation
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Wellcome in my heart baby boy
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Legaturi incrucisate (only me and Rain)

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Satzuro

Satzuro


Mesaje : 146
Data de înscriere : 25/08/2009

Legaturi incrucisate (only me and Rain) Empty
MesajSubiect: Legaturi incrucisate (only me and Rain)   Legaturi incrucisate (only me and Rain) EmptyMar Aug 25, 2009 10:37 pm

Eram pe acoperis fumand plictisita ,noaptre ,privind cerul si luna ce capata o nuanta de un portocaliu superb.


Ultima editare efectuata de catre Satzuro in Mar Aug 25, 2009 10:39 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Rain

Rain


Mesaje : 83
Data de înscriere : 25/08/2009

Legaturi incrucisate (only me and Rain) Empty
MesajSubiect: Re: Legaturi incrucisate (only me and Rain)   Legaturi incrucisate (only me and Rain) EmptyMar Aug 25, 2009 10:38 pm

Se sprijini de perete, rasufla. Era ceata si racoare, o ceata densa ce acapara tot:
-Singurica la o ora tarzie?
Schita un zambet cu urme de malefism.
Sus In jos
Satzuro

Satzuro


Mesaje : 146
Data de înscriere : 25/08/2009

Legaturi incrucisate (only me and Rain) Empty
MesajSubiect: Re: Legaturi incrucisate (only me and Rain)   Legaturi incrucisate (only me and Rain) EmptyMar Aug 25, 2009 10:40 pm

-Mda,spun eu tragand iarasi din tigare.
Il privesc cu coada ochiului apoi privesc cerul.
Sus In jos
Rain

Rain


Mesaje : 83
Data de înscriere : 25/08/2009

Legaturi incrucisate (only me and Rain) Empty
MesajSubiect: Re: Legaturi incrucisate (only me and Rain)   Legaturi incrucisate (only me and Rain) EmptyMar Aug 25, 2009 10:43 pm

Rasufla, isi trecu mana prin par, deveni tic incontrolabil. Dadea ture platformei cercetand cu mainile in buzunar zona:
-Si eu care credeam ca eu fumez mult.
Sus In jos
Satzuro

Satzuro


Mesaje : 146
Data de înscriere : 25/08/2009

Legaturi incrucisate (only me and Rain) Empty
MesajSubiect: Re: Legaturi incrucisate (only me and Rain)   Legaturi incrucisate (only me and Rain) EmptyMar Aug 25, 2009 10:45 pm

-Nu am din ce sa trag asa ca las-o moarta ,spun eu catre el plictisita.
Sus In jos
Rain

Rain


Mesaje : 83
Data de înscriere : 25/08/2009

Legaturi incrucisate (only me and Rain) Empty
MesajSubiect: Re: Legaturi incrucisate (only me and Rain)   Legaturi incrucisate (only me and Rain) EmptyMar Aug 25, 2009 10:49 pm

Nu baga in seama, tipic.
-Ar trebui sa intrii inauntru, datorita ideii tale de a te imbraca astfel.
Sus In jos
Satzuro

Satzuro


Mesaje : 146
Data de înscriere : 25/08/2009

Legaturi incrucisate (only me and Rain) Empty
MesajSubiect: Re: Legaturi incrucisate (only me and Rain)   Legaturi incrucisate (only me and Rain) EmptyMar Aug 25, 2009 10:50 pm

-Eh...
Oftez si ma ridic si trec pe langa el pentru a merge in casa.
Sus In jos
Rain

Rain


Mesaje : 83
Data de înscriere : 25/08/2009

Legaturi incrucisate (only me and Rain) Empty
MesajSubiect: Re: Legaturi incrucisate (only me and Rain)   Legaturi incrucisate (only me and Rain) EmptyMar Aug 25, 2009 10:54 pm

O urmeaza neavand ceva mai bun de facut si nefiind un amator al tacerii.
Sus In jos
Satzuro

Satzuro


Mesaje : 146
Data de înscriere : 25/08/2009

Legaturi incrucisate (only me and Rain) Empty
MesajSubiect: Re: Legaturi incrucisate (only me and Rain)   Legaturi incrucisate (only me and Rain) EmptyMar Aug 25, 2009 10:56 pm

Ma intind si ajung in camera si imi iau ceva comod pe mine ,adica o bluza un pic decoltata si niste pantaloni 3 sferturi ...
Sus In jos
Rain

Rain


Mesaje : 83
Data de înscriere : 25/08/2009

Legaturi incrucisate (only me and Rain) Empty
MesajSubiect: Re: Legaturi incrucisate (only me and Rain)   Legaturi incrucisate (only me and Rain) EmptyMier Aug 26, 2009 10:06 am

-Si...?
Rostise incercand in ao idnemna sa scoate un sunet.
Sus In jos
Satzuro

Satzuro


Mesaje : 146
Data de înscriere : 25/08/2009

Legaturi incrucisate (only me and Rain) Empty
MesajSubiect: Re: Legaturi incrucisate (only me and Rain)   Legaturi incrucisate (only me and Rain) EmptyMier Aug 26, 2009 10:44 am

-Si ce? spun eu catre el confuza ...
Sus In jos
Rain

Rain


Mesaje : 83
Data de înscriere : 25/08/2009

Legaturi incrucisate (only me and Rain) Empty
MesajSubiect: Re: Legaturi incrucisate (only me and Rain)   Legaturi incrucisate (only me and Rain) EmptyMier Aug 26, 2009 1:16 pm

Chicoti:
-Si ce urmeaza?
Isi masa usor gatul, ducand mana stanga la el.
Sus In jos
Satzuro

Satzuro


Mesaje : 146
Data de înscriere : 25/08/2009

Legaturi incrucisate (only me and Rain) Empty
MesajSubiect: Re: Legaturi incrucisate (only me and Rain)   Legaturi incrucisate (only me and Rain) EmptyMier Aug 26, 2009 2:03 pm

Il privesc confuza apoi oftez si il iau de guler si il sarut apoi ii spun.
-Asta vroiai sa urmeze?spun eu razand .
Sus In jos
Rain

Rain


Mesaje : 83
Data de înscriere : 25/08/2009

Legaturi incrucisate (only me and Rain) Empty
MesajSubiect: Re: Legaturi incrucisate (only me and Rain)   Legaturi incrucisate (only me and Rain) EmptyMier Aug 26, 2009 2:10 pm

Ii simti buzele carnoase si respiratia grea.
-Daca insisti.
Ranji observandu'i intentiile si ii intoarse un sarut brutalic pe gura.
Sus In jos
Satzuro

Satzuro


Mesaje : 146
Data de înscriere : 25/08/2009

Legaturi incrucisate (only me and Rain) Empty
MesajSubiect: Re: Legaturi incrucisate (only me and Rain)   Legaturi incrucisate (only me and Rain) EmptyMier Aug 26, 2009 2:11 pm

Il iau dupa gat si ii raspund la sarut .
Sus In jos
Rain

Rain


Mesaje : 83
Data de înscriere : 25/08/2009

Legaturi incrucisate (only me and Rain) Empty
MesajSubiect: Re: Legaturi incrucisate (only me and Rain)   Legaturi incrucisate (only me and Rain) EmptyMier Aug 26, 2009 2:23 pm

O stranse, apropiindu'i bazinul de al sau si ii manevra capul intre degete pentru a'i fi mai usor:
-Domnisoara, parca erati cumintitca.
O zise persifiland, luandu'i rujul de pe buze.
Sus In jos
Satzuro

Satzuro


Mesaje : 146
Data de înscriere : 25/08/2009

Legaturi incrucisate (only me and Rain) Empty
MesajSubiect: Re: Legaturi incrucisate (only me and Rain)   Legaturi incrucisate (only me and Rain) EmptyMier Aug 26, 2009 2:25 pm

-Hmm...poi daca nu ai actionat tu de ce sa nu o fac eu ne?spun eu catre el punand manile pe spatele lui.
Sus In jos
Rain

Rain


Mesaje : 83
Data de înscriere : 25/08/2009

Legaturi incrucisate (only me and Rain) Empty
MesajSubiect: Re: Legaturi incrucisate (only me and Rain)   Legaturi incrucisate (only me and Rain) EmptyMier Aug 26, 2009 8:07 pm

Ii ridica bluza, careia ii stransese coltul in pumn, in timp ce'o musca de gat.
Sus In jos
Satzuro

Satzuro


Mesaje : 146
Data de înscriere : 25/08/2009

Legaturi incrucisate (only me and Rain) Empty
MesajSubiect: Re: Legaturi incrucisate (only me and Rain)   Legaturi incrucisate (only me and Rain) EmptyMier Aug 26, 2009 8:32 pm

Il las sa ma muste in timp ce imi muscam buza de jos imbujorata si strangand un pic de bluza lui.
Sus In jos
Rain

Rain


Mesaje : 83
Data de înscriere : 25/08/2009

Legaturi incrucisate (only me and Rain) Empty
MesajSubiect: Re: Legaturi incrucisate (only me and Rain)   Legaturi incrucisate (only me and Rain) EmptyJoi Aug 27, 2009 12:13 pm

Ii dezveli sanii, tragand de sutien, si ii atinse sarutandu'i unul cate unul, mai tarziu strangandu'i si asteptand un geamat.
Sus In jos
Satzuro

Satzuro


Mesaje : 146
Data de înscriere : 25/08/2009

Legaturi incrucisate (only me and Rain) Empty
MesajSubiect: Re: Legaturi incrucisate (only me and Rain)   Legaturi incrucisate (only me and Rain) EmptyJoi Aug 27, 2009 12:18 pm

Gem privindu-l apoi un zambet pervers aveam pe chip lasandu-l sa faca ce vroia el.
Sus In jos
Rain

Rain


Mesaje : 83
Data de înscriere : 25/08/2009

Legaturi incrucisate (only me and Rain) Empty
MesajSubiect: Re: Legaturi incrucisate (only me and Rain)   Legaturi incrucisate (only me and Rain) EmptyJoi Aug 27, 2009 12:26 pm

Ii tinea gatul sarutandu'l neincetat, treptat pierzand controlul. Isi dusa mana la zona sa intima incercand in a ii provoca placeri. O dezbraca complet incepand in a face si el acelasi lucru.
Sus In jos
Satzuro

Satzuro


Mesaje : 146
Data de înscriere : 25/08/2009

Legaturi incrucisate (only me and Rain) Empty
MesajSubiect: Re: Legaturi incrucisate (only me and Rain)   Legaturi incrucisate (only me and Rain) EmptyJoi Aug 27, 2009 12:30 pm

Il iau de mijloc si il ling pe gat , ma simteam atat de bine ... nu era chiar prima data cand o faceam cu un barbat dar ...ma simteam diferit .
Sus In jos
Rain

Rain


Mesaje : 83
Data de înscriere : 25/08/2009

Legaturi incrucisate (only me and Rain) Empty
MesajSubiect: Re: Legaturi incrucisate (only me and Rain)   Legaturi incrucisate (only me and Rain) EmptyJoi Aug 27, 2009 12:34 pm

Isi undui gatul scarsnind din dinti vag. II mangaie intreg corpul apasant in anumite parti si'o saruta pe gura ciocnindu'si dintii de ai ei.
Sus In jos
Satzuro

Satzuro


Mesaje : 146
Data de înscriere : 25/08/2009

Legaturi incrucisate (only me and Rain) Empty
MesajSubiect: Re: Legaturi incrucisate (only me and Rain)   Legaturi incrucisate (only me and Rain) EmptyJoi Aug 27, 2009 12:35 pm

Imi desprind buzele de ale lui privindu-l pervers si mangaindu-i mandria apoi ma jucam cu limbuta lui .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Legaturi incrucisate (only me and Rain) Empty
MesajSubiect: Re: Legaturi incrucisate (only me and Rain)   Legaturi incrucisate (only me and Rain) Empty

Sus In jos
 
Legaturi incrucisate (only me and Rain)
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pure Temptation :: Only :: Locuri Private-
Mergi direct la: